GOTOWE NA #mondaymotivation

Sie 5, 2019 | 0 komentarzy

 

GOTOWI NA #mondaymotivation

Poniedziałek ma stanowczo gorszy PR niż PIĄTEK, PIĄTECZEK, PIĄTUNIO, ba nawet gorszy niż czwartek, bo ten uważany jest za mały piątek. Nasz tygodniowy rytm życia kreci się nieustannie i od Ciebie zależy na jakie dni położysz akcent. Możesz być nastawiony na reset i weekendowy wypoczynek albo na poniedziałek a właściwie na każdy zwykły dzień pracy.

A JA LUBIĘ WILKA! Tak powiedział mój brat naszej mamie, która go straszyła (a uwierzcie mi, że nadal umie świetnie to robić teraz tylko już wnukom) wilkiem z Czerwonego Kapturka. TROCHĘ TO PRZEKORNE STWIERDZENIE ALE JA TEŻ LUBIĘ WILKA A WŁAŚCIWIE TO LUBIĘ PONIEDZIAŁEK.

To nowy tydzień pracy, jestem wypoczęta po weekendzie z rodziną i przyjaciółmi. Oczywiście, że czuję odrobinkę żalu i niedosyt wolnego, bo taka już nasza natura ludzka, że wolimy leżeć niż pracować, ale też duża cześć mnie lubi rzeźbić swoją rzeczywistość i lubi pracować. Praca jest właściwa człowiekowi. W pracy nie liczy się tylko aspekt wykonywania czegoś – napisania raporciku, sprzątnięcia domu czy wbicia gwoździa. PRACA ZMIENIA NAS JAKO OSOBY, DZIĘKI NIEJ STAJEMY SIĘ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE.

Pewnie myślisz, że uważam tak, bo może mam jakąś wyjątkowo ciekawą pracę. Nie moja praca nie jest taka. To zwykła biurowa praca. Wymagająca uwagi i skupienia. NIE MA PRACY IDEALNEJ. W KAŻDEJ MOŻESZ SIĘ REALIZOWAĆ ALBO NIE. Wykonywać ją najlepiej jak potrafisz albo się męczyć i oszukiwać siebie i co gorsza pracodawcę.

Dlaczego piszę o poniedziałku? Bo to dzień w którym prowadzę krótką pogadankę zwaną roboczo INSPIRATORIUM na moim IG. Z samego rana zapraszam na moje #mondaymotyvation To taka gadka-szmatka o nas kobietach, żonach, mamach, córkach, o potrzebie refleksji nad codziennością , potrzebie rozwoju, potrzebie zmiany przyzwyczajeń.

Dostaję od Was dużo wiadomości, że te tematy trafiają do Was, że są o Was i skąd ja je biorę?

Skąd biorę tematy: nic prostszego. Codziennie podejmuje chwile refleksji nad moim życiem ( bez tego bym poległa – potrzebuję ciszy i „pomyślunku”). Zadaję sobie pytania jak żyć lepiej – bardziej spójnie, szczęśliwie, jak przestać się martwić, jak nie stracić nadziei i radości. Modlę się, czytam, słucham podcastów, inspirujących osób. Uczę się od nich, poprawiam swoje życie- to bardzo dobrze mi robi na głowę. Tematy spływają…. a ja je spisuję, analizuję i wrzucam w małych dawkach w każdy poniedziałek na IS.

To jak, lubisz WILKA? Chcesz postawić akcent na poniedziałek? Jeśli chcesz poczuć tą energię to dołącz do mnie w poniedziałek!

GOTOWI NA #mondaymotivation

KOMENTARZE:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się na wyzwanie

FAMILY FUN BY MUM!

 

Jak Ty to ogarniasz? - Czyli jak  odnaleźć radość z macierzyństwa i równowagę miedzy pracą a rodziną.

 

5 sprawdzonych kroków, 5 dni, 5 ćwiczeń na darmowym PDF

 

Wychowywać dzieci, zajmować się domem i jednocześnie robić karierę zawodową to nie lada wyzwanie ale ja mając 7 dzieci w ciągu 11 lat zdobywałam doświadczenie zawodowe i robiłam karierę. Jak mi się udało łączyć tyle spraw i nie oszaleć? Naprawdę wiem, że jest to możliwe. Oto 5 sprawdzonych - totalnie podstawowych - kroków,  dzięki którym ja odnalazłam równowagę w życiu.

 

Jeśli jesteś przytłoczona obecnym życiem, szukasz rozwiązania to pobierz darmowy PDF z ćwiczeniami i spróbuj zadbać o swoje życie.  Pamiętaj nie na wszystkie okoliczności swojego życia masz wpływ ale na sposób Twojego postrzegania równowagi miedzy pracą zawodową a obowiązkami rodzinnymi masz ogromny wpływ. Wszystko zaczyna i kończy się w Twojej głowie!

 

KOBIETY MOGĄ ROBIĆ WSZYSTKO

 ALE NIE WSZYSTKO NA RAZ!

 

Dołącz do wyzwania już dziś!

 

FAMILY FUN BY MUM

Zacznij czerpać radość z bycia mamą!

Podjęłaś wyzwanie. Gratulacje!