MW6: Jasne granice spokojny dom

Uncategorized
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

JASNE ZASADY, SPOKOJNY DOM

Pewnie słyszałaś już wiele rad ekspertów, jak sprawić, by życie rodzinne było spokojne… słucha się tego przyjemnie, ale w prawdziwym życiu, tak na co dzień rzadko jest to tak proste, jak mówią.

Poranki z dziećmi są bałaganem, bo nie możemy znaleźć szkolnego sweterka ani butów. Teraz dochodzą jeszcze wiecznie gubiące się rękawiczki. Wieczory są wyczerpujące, bo spóźniliśmy się do domu, obiad był zrobiony naprędce albo jest z pudełka na wynos, nie wspomnę o przestrzeni na to by pomyśleć.  Co do weekendów to też nie działają tak jak powinny, ponieważ „bawimy się” w nadrabianie zaległości z tygodnia zamiast bawić się z dziećmi i odpoczywać.

Wyobraź sobie system, który pomaga utrzymać rodzinę we względnym porządku i atmosferze radości i spokoju, dzięki czemu naprawdę możesz mieć magiczne poranki, spokojne wieczory i super soboty i niedziele. Na tym warsztacie posłuchaj mamy 7 dzieci, która dzieli się procesem i systemem jaki razem z mężem stworzyli dla swojej dziewięcioosobowej rodziny, aby znaleźć czas na oddech, nawet gdy życie rodzinne jest szalone.

Ten MAGIC WORKSHOP jest przeznaczone dla każdego rodzica, który wie jak bardzo potrzeba ustalenia granic we własnej rodzinie, ale nie ma pojęcia jak się za to zabrać, zwłaszcza jeśli stara się unikać przymusu, gróźb i przekupstwa.

Show More

What Will You Learn?

  • poznasz nieocenioną wartość zasad

Materiały kursowe

MAGIC WORKSHOP 6

  • Zapis warsztatu
    01:33:30

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

 

Wychowywać dzieci, zajmować się domem i jednocześnie robić karierę zawodową to nie lada wyzwanie. Doskonale to wiem, bo przez to przeszłam. Mając 7 dzieci w ciągu 11 lat zdobywałam doświadczenie zawodowe i robiłam karierę. 

 

Jak mi się udało łączyć tyle spraw i nie oszaleć? 

 

Swoimi historiami, radami i wiedzą na bieżąco dzielę się:

- na moim koncie Instagramowym @familyfunbymum, 

- profilu na Facebooku @agnieszkastefaniukfamilyfunbymum,

- na tutejszym blogu,

- oraz podczas wyzawań.

 

Jeśli chcesz dostać informację o moich wyzwaniach, już dziś zapisz się na listę oczekujących.

 

PAMIĘTAJ! 

 

KOBIETY MOGĄ ROBIĆ WSZYSTKO, CHOĆ NIE WSZYSTKO NA RAZ!

 

Dołącz do listy już dziś, a ja dam Ci cynk, kiedy rozpocznie się najbliższe wyzwanie!

 

A już dziś zacznij czerpać radość z bycia mamą!

Podjęłaś wyzwanie. Gratulacje!